Witamy na TriColor seo

pozycjonowanie stron www


wszystko do gastronomii

Posted by Jac on March 8, 2009  •  Comments (64)  •  Full article

Reklama w Google to nie tylko pozycjonowanie, to najskuteczniejszy sposób dotarcia do wielu milionów klientów na całym świecie. Jeśli nie interesuje Cię świat, to nic straconego – w Polsce (ale również lokalnie) też się o Tobie dowiedzą i dzięki temu zyskasz wielu nowych i zapewne cennych klientów. Pozycjonowanie jest najtańszą formą dotarcia do wielu klientów, za stosunkowo niewielkie pieniądze.

Istotny jest także prestiż strony. Będąc na wysokich pozycjach w Google zdobędziesz zaufanie potencjalnych klientów, to jest zawsze przydatne w marketingu. Działa to w bardzo prosty sposób. Internauta korzystający z Google, do którego ma duże zaufanie, ufa jej wynikom wyszukiwania. Jeśli podsuniemy mu pod nos stronę którą się opiekujemy, automatycznie zdobywamy w jego oczach autorytet.

Kolejną kwestią jest fakt, że internauci prawie nigdy nie szukają dalej jak na 1-2 stronie wyników, zwłaszcza, gdy wszystko ma podane na pierwszych kilku pozycjach. Chcąc go zwabić siłą rzeczy musimy być wysoko w rankingu wyszukiwania.

Zawsze dziwi nas to, że klient posiadający stronę www, nie dba o to by była wysoko w wynikach poszukiwania, czyli wyrzuca pieniądze w błoto, utrzymując hosting, jak i opłacając domenę, bo po co nam produkt (w tym wypadku strona internetowa) o której nikt nie wie, czyli nie może tam trafić.

 


SERDECZNIE ZAPRASZAMY

meble do gastronomii

Posted by Jac on March 8, 2009  •  Comments (64)  •  Full article

adres na sprzedaż - pozycjonowany - katalogowany - sprzedawany również za pomocą platformy sprzedażowej domen www.info.org.pl domeny na sprzedaż, lub możesz również wymienić się linkiem na tej stronie, lub utworzyć subdomenę, istnieje również mozliwość dzierżawy adresu - kontakt - bigcentrum(nospam)wp.pl, 0692851633, gg 6543222